Özşanal nedir?
Özşanal; tüm evinizin iytiyaçlarını karşılayacak ; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.

Özşanal, iki satış kanalı üzerine yoğunlaşmıştır:
Mağazacılık 
E-Ticaret
Özşanal İş Konsepti
Müşterilerimize sunduğumuz nakit (havale) ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, farklı mağaza konseptimiz; 22 mağaza, 800+ çalışanımızla Türkiye’nin en büyük sözleşmeli alışveriş alanındaki mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız.

Organizasyonumuz;
Yalın, basit ve güçlüdür. Eğitim, öğretim ve takım ruhunun önemine inananlardan oluşur. Dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder ve bu yolda ilerler.

Temel stratejilerimiz:
Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz müşterilerimizin tercihlerine, kullanım frekanslarına göre belirlenir. Kendi evimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere, raflarımızda yer vermeyiz. Müşterilerimizin taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz. Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için Özşanal olarak en güncel teknolojilerden istifade ederiz.