www.ozsanal.com tarafından tüm Türkiye'ye Banka Kredisiz, Kredi Kartsız 12 Aya Kadar 15.000 TL’lik alışveriş hakkı veren Özşanal Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi hakkındaki tüm detaylar ;

 

Öncelikle sistem Banka Kredisi değildir. Kredi Kartı veya buna benzer bir ödeme sistemi değildir.

 

Özşanal Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi tamamen Özşanal A.Ş Altyapısı ile sunulan ve Türkiye’de internet üzerinden Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi ilk ve Tek olma özelliğine sahip bir sistemdir.

 

Özşanal Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi Nasıl Olacak?

 

Sistem sadece Özşanal internet sitesinde kullanılabilir olacaktır. www.ozsanal.com adresinden yapılacak alışverişlerinizde TC Nüfus Cüzdanınız ile gerekli bilgilerin girilmesi ile gerçekleşecektir.

(Ehliyet – Pasaport vs. Kabul Edilmemektedir.)

Sepet adımında sisteme gerekli girişlerin yapılması sonrasında sistem ödeme onayı verecek ya da reddedecektir.

Ödeme onayı vermesi durumunda ıslak imzalı sözleşmeler alınacak, belirlenen vade ile 12 aya kadar taksitlendirme işlemi direk, www.ozsanal.com üzerinden 3-5 dakika içerisinde gerçekleştirilecektir.

Nüfus cüzdanı fotokopisi ve sözleşme evrakları dışında bir evrak, maaş bordrosu veya kefil imzası istenmemektedir. 
( 3000 TL üzeri Cep Telefonu alışverişlerinde kefil bilgisi ihtiyaç duyuması halinde maaş bodrosu veya gelir belgesi gerekmektedir. )

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

 
Ödemelerinizi dilerseniz mağazalarımızdan elden taksit ile, dilerseniz banka yolu ile yada posta çeki ile yapabilirsiniz. Banka hesap numarası bilgilerimize banka hesap numaralarımız sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Özşanal Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Ödeme Sistemi Banka Kredisi Değildir

 

Her ne kadar veri kaynaklarından topladığı bilgileri akıllı algoritması ile finansal skor kartına dönüştüyor ve risk raporu sunuyor olsa da www.ozsanal.com üzerinden yapacağınız işlemde bir Banka Kredisi çekmezsiniz.

Bu sayede banka kredi limitleri dolmaz, Kredi Kartı limitleri boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da KKB Puanı olumsuz etkilenmez.