Güvenlik
 • Özşanal Güvenli Mi?

  Kullanıcı Güvenliği Ve Gizliliği Bildirgesi

  Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek en uygun sistem performansı sağlanmaktadır.

  Kredi Kartı Güvenliği

  Özşanal 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit 256 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. Sitemizde tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir) Özşanal hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

  Veri Güvenliği

  Özşanal sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www.ozsanal.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

  Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

  Özşanal'a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

  Veri Paylaşımı

  Özşanal yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri Özşanal tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

  Güvenli Alışveriş Garantisi

  Özşanal en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem Yakalagelsin, hem de alışveriş yapan müşteriler için % 256 güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahısların erişmesi imkânsızdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.