Ödeme Seçenekleri
a)Sözleşmeli (Kredi Kartsız Taksitli) Ödeme
- Sitemizden "Sözleşmeli" olarak onayladığınız siparişlerinizde Ön onay için müşteri hizmetleri birimimiz sizinle iletişime geçecektir. Ön onay sorgulamasından sonraki süreçte "Onay" ve "Red" bilgisi tarafınıza tekrardan iletilecektir.Onaylanan siparişler için sözleşme belgesi adresinize gönderilerek imzalanacak ve sözleşmenin tarafımıza ulaşmasından sonra ürünlerin sevki sağlanacaktır.Detaylı bilgiyi 0850 811 55 55 nolu müşteri hizmetleri iletişim numarasından alabilirsiniz.
b)Kredi Kartı İle ödeme
- Sitemizden yapacağınız alışverişlerde anlaşmalı bankaların banka/kredi kartlarını kullanabilirsiniz. -  Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir, Bu yüzden sitede yer alan taksit bilgilerine göre uyumsuzluklarda güncel bilgi için müşteri hizmetleri birimimizden bilgi alabilirsiniz.  - Yönetmeliğe aykırı olarak, belirtilen ticari kart numaralarının haricinde hiçbir kredi kartına cep telefonu satışlarında taksit yapılamaz.
c)Havale ile ödeme
- Havale - EFT ile yapılan ödemelerde:
• Siparişinizi oluşturduktan sonra, ödemenizi en geç 3 (üç ) iş gününe kadar tamamlamanız gerekmektedir. • Ödemesi belirtilen sürede Özşanal banka hesabında görünmeyen siparişler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.
• Ödemenizin açıklama kısmında sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz. - sipariş numaranızı size gelen sipariş bilgilendirme mailinde bulabilirsiniz.
• Tarafımıza ulaşan ödemelerinize ait siparişler, Özşanal tarafından onaylanarak işleme alınır.
Banka hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz. 
Hediye Çeki/Promosyon Kodu Kullanma
-Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde Promosyon kodu kullanmanız durumunda, sepetinizdeki diğer promosyonlardan yararlanamazsınız. Sepetinizde bulunan promosyondan yararlanmak için promosyon kodunu çıkartıp devam ediniz.